poniedziałek, 3 października 2011

Zaczynamy!

Wyjątkowe warszawianki to nie tylko Maria Curie-Skłodowska czy Zofia Nałkowska. Wyjątkowe warszawianki spotykamy każdego dnia. Nie zawsze wiemy, co takiego robią, czym się wyróżniają. Projekt Warszawianka to zmieni. Będziemy szukać kobiet związanych z Warszawą tu i teraz. Takich, które fascynują, zadziwiają. Takich, o których wcześniej słyszało niewielu.

Efektem projektu będzie multimedialna mapa Warszawy z oznaczonymi bohaterkami naszych poszukiwań. Liczymy, że to jedynie początek, a kobieca mapa Warszawa będzie się stale zapełniać.

Zapraszamy do wzięcia udziału w Projekcie Warszawianka, w którym sposobem opowiadania o kobietach będzie reportaż, fotografia oraz ilustracja/ komiks.

Jeżeli jesteś w wieku 16 – 24 lat, interesujesz się jedną z tych dziedzin, a na swoim koncie masz pierwsze doświadczenia z nią związane, prześlij do nas formularz zgłoszeniowy. Wybrane osoby (do projektu zapraszamy nie tylko dziewczyny! panowie bardzo mile widziani!) w listopadzie wezmą udział w spotkaniach z dziennikarzami, fotografami i rysownikami. Poznają kobiecą stronę Warszawy i wypełnią plan miasta opowieściami, które sami stworzą.

Rekrutacja trwa do 25 października. Udział w projekcie jest bezpłatny.
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz