sobota, 8 grudnia 2012

Warszawa dla początkujących i Projekt Warszawianka


Dzisiaj odbyło się spotkanie z Projektem Warszawianka w ramach Warszawy dla początkujących.
Ewa Majdecka opowiedziała o projekcie, a potem razem z uczestniczkami warsztatu rozmawiała kim jest/może być wyjątkowa warszawianka.

Co to właściwie znaczy "wyjątkowa"? Doszliśmy do wniosku, że wyjątkowa wcale nie oznacza idealna, choć katalog uzbieranych cech wskazywałby na to.

Pamiętacie, że podczas Okna na Warszawę również zadaliśmy Wam takie pytanie?
Poniżej zbiór ówczesnych i dzisiejszych odpowiedzi (kliknijcie, żeby powiększyć)! Chcielibyście jeszcze coś dodać?

 Podczas spotkania rozmawialiśmy również o możliwościach zaangażowania się w Projekt Warszawianka.
Pamiętajcie! 
  •  jeżeli macie pomysł na opisanie wyjątkowej warszawianki i chcecie zaprezentować ją za pomocą reportażu/fotografii/rysunku - zgłoście się!
  • jeżeli znacie się na sprawach komputerowych i chcielibyście/chciałybyście pomóc nam przy składaniu multimedialnej kobiecej mapy Warszawy (cała grafika jest gotowa, potrzebujemy jedynie zdolnego i chętnego informatyka) - zgłoście się!
  • jeżeli nie czujecie się na siłach, żeby kogoś prezentować/opisywać, ale w jakiś innych sposób chcecie zaangażować się w projekt (w ustalonych przez siebie ramach czasowych) - zgłoście się! na pewno razem coś wymyślimy! masz pomysł na to, w jaki sposób chcesz zmienić, rozwinąć Projekt Warszawianka? chcesz zorganizować spotkanie, by inni też mogli poznać Projekt Warszawianka? tym bardziej zgłoś się do nas!
Kontakt: projektwarszawianka@gmail.com

Czekamy na Was!:)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz